Blog

Blog

Kayahan lokma olarak blog sayfamızda güncel gözlem, deneyim ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Amacımız lokmanın günlüğünü oluşturabilmektir.

Neden Blog?

Neden blog sorusuna verilecek cevabımız mesleğimiz ve hizmetlerimize dair bilgi birikimi oluşturabileceğimiz bir platform oluşturmaktır.

Mobil ekibimizin lokma yapmak ve servis etmek için gittiği her yerde başka bir hikaye yaşanmaktadır. Bu hikayelerde hem meslek öğretisi hem de hayat dersleri saklıdır. Bu dersleri ve mesleki bilgileri zamanla burada toplamayı amaç ediniyoruz.

Blog da Siz de Yazabilirsiniz

Bize mail adresimizden İzmir lokma mesleğine, hizmetlerine dair siz de yazabilir ve gönderebilirsiniz. Hepimiz için faydalı olacak yazılarınızı lokma blog sayfamızda yayınlamak ve paylaşmak isteriz.

Bilgi paylaştığı kadar zenginleşir. İzmir lokma yapımı ve servisine dair yeni bilgilerle mesleğin ve sektörün amatörlükten kurtulup daha profesyonel bir nitelik kazanması hizmet alan ve hizmet veren için de faydalı olacaktır.

Bu nedenle üşenmeyip varsa bilgi değeri olan gözlem, deneyimleriniz lütfen bize ulaştırmanızı rica ediyoruz.

Güncel Lokma Bilgileri

Tüm doğa ve hayat nasıl evrimleşiyorsa İzmir lokma yapımı, hizmeti ve servisi de elbette evrimleşiyor. Çok değil yirmi yıl evveline kadar şu an ki mobil lokma araçları lokma makinesi hayatımızda hiç yok denecek kadar azdı.

Teknoloji geleneksel lokma düşüncemizi, geleneksel lokma hizmetini bile evrimleştirip yeni karakter kazanırdı. Bu bile lokma ve lokma hizmetinin sürekli güncellendiğini bize gösteren sıradan bir örnektir.

Bu güncel değişimi takip edebilmek için dahi lokma blog sayfamızda güncel bilgileri paylaşmak faydalı olabilecektir.

Güncel Lokma Sorunları Çözüm Önerileri

Henüz emekleme aşamasında olan mobil araçlarla yeni hizmet niteliği kazanan lokma sektöründe büyük sorunlar var. Resmiyet, sağlık, denetleme, şeffaflık, ustalık, haksız rekabet bunlardan sadece birkaçıdır.

Odamız yok, sendikamız yok, derneğimiz yok. Dolayısı ile lokmacılık sorunlarını tartışacak ve çözüm üretecek mecralarımız yok.

Bizler blog sayfamızda sorunlarımızı tartışarak çözümleri hep birlikte geliştirmek ve paylaşıma sunmak istiyoruz.


Blog Blog