Lokma Hizmetimiz

Lokma Hizmetimiz

Kayahan İzmir lokma hizmetimizi sağlık ve denetim prensibi ile yapıyoruz. Gıda sektöründe doğrudan sağlığı ilgilendiren ürün hizmeti verildiğinden ürünün öncelikle sağlıklı olmasını önemsiyoruz.

Sağlıklı Lokma Hizmeti

Sağlıklı lokma hizmeti için kullandığımız ürünlerin Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı onaylı marka ürünlerinden seçiyoruz. Tüm yurttaşların kalitesinden emin olduğu markaların ürünleri sağlıklı lokma için yaşamsal düzeyde önemlidir.

Un, yağ, şeker asla merdiven altı veya çakma olmamalıdır. Bunu yapan lokmacılar var mı? Evet var. Bunu bilmenizi ve mutlaka denetlemenizi öneriyoruz. Nasıl denetleyeceksiniz?

Lokma Hizmetinin Denetlenmesi

Bizden hizmet alan tüm yurttaşların, firmaların veya resmi devlet kurumlarının firmamızın kullandığı ürünleri denetleme hakkı hem yasal olarak vardır hem de tüketici olarak vardır. Biz de lokma ürünlerimizi şeffaf ve denetime açık olarak yapıyoruz.

Kullandığın un, şeker yağ hangi marka? Kullandığınız şeker, un, yağı görebilir miyim? Diye sormanız yeterlidir. Sormasanız da firmamız şeffaf ve denetlenebilir çalışmakta, kullandığımız un, şeker ve yağın markalarını rahatlıkla görebileceğiniz şekilde sumaktadır.

Lokma Hizmetini Nasıl Veriyoruz?

Kayahan İzmir lokma firması olarak mesleğinde usta ekibimizi, gezici araçlar ile seyyar halde hizmet verebilir olarak donattık.

Siz firmamıza ulaştığınızda, personelimize hangi adreste, kaç kişilik, hangi saatte lokma döküm ve servis hizmeti almak istediğinizi iletiyorsunuz. Biz İzmir lokma fiyat teklifi sunuyoruz. Sayfamızdan İzmir lokma fiyatı listemizi kontrol edebilirsiniz. Anlaşabilir isek belirlediğiniz saatte, verdiğiniz adreste, anlaşılan lokma yapım ve servis hizmetini veriyoruz.

Lokma dökme hizmetinde sizin yapmanız gereken hiçbir şey yok. Elektrik, su dahil tüm hizmeti firmamız yapıyor. Oluşan çöpleri dahi personelimiz topluyor ve geri dönüşüme gönderiyor.

Lokma Hizmeti İçin Uyarılar

Lokma hizmeti alacak yurttaş veya kurumların dikkat etmesi gereken uyarıları yapmak istiyoruz.

  • Lokma hizmeti veren firmanın resmi kurumsal kimliğini denetlemeyi ihmal etmeyiniz.
  • Kullanılan un, yağ, şekerin markalarını görünüz veya denetleyiniz, emin olunuz.
  • Yapay tatlandırıcı kullanılmasına izin vermeyiniz. Kanserojendir.
  • Lokma hizmeti aldığınız firmanın referanslarını sorunuz ve kontrol ediniz.
  • Lokma hizmeti alamdan ödeme yapmayınız.
  • Ödeme sonrası mutlaka fatura alınız.

Lokma hizmeti için daha detaylı bilgi İzmir lokma sayfamızda mevcuttur. Ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca nohutlu, etli, tavuklu pilav yapımı ve dağıtımı, aşure yapımı ve dağıtımı, irmik helvası yapımı ve dağıtımı hizmeti de veriyoruz.


Lokma Hizmetimiz Lokma Hizmetimiz