Bornova Lokma

Bornova Lokma

Bornova lokma İzmir’de lokma dağıtımı ve organizasyonu hizmeti vermektedir. Hayırsever kimselerin istekleri doğrultusunda onlar için lokma dağıtımı yapan bir firmayız.

Bornova lokma yasal olarak hizmet vermektedir. Firmamızın yasal bir şekilde hizmet vermek için ihtiyacı olan bütün belgeler ilgili yerlerden temin edilmiştir. Firmamız vergi kaçırmadan her şeyi usulüne göre yapan bir lokma firmasıdır.

Güvenilir ve kaliteli bir hizmetin adresi olan Bornova lokma ile aklınızda hiçbir şüphe oluşmadan sağlıklı bir lokma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Firmamız denetime açık çalıştığı için dilediğiniz takdirde belgelerimizi kontrol edip inceleyebilirsiniz.

Bornova Lokmacı

Bornova lokmacı gezici araçlar ile hizmet vermektedir. Hizmetimiz sadece Bornova için değil büyün İzmir için olmaktadır. Hayır sahibi birçok insan gezici araçlarımız vesilesi ile lokma yapabilir ve hizmetimizden faydalanabilir.

Bornova lokma

Bornova lokmacı gezici araçları ile istediğiniz yerde ve istediğiniz saatte lokma dökümü yaptırabilirsiniz. Canınız nereyi isterse sizler için firmamız orda lokmalarınız döker ve dağıtır. Cami önü, okul çıkışı, cem evi önü, sokak başı, işlek bir cadde veya bambaşka bir yerde de lokmalarınız dağıtılmaktadır.

Bornova lokmacı cenaze, düğün, nişan, işyeri açılışı, kaza bela sonrası, güzel bir haber veya olay, kötü bir haber veya olay için lokma hizmetini sizlere sunmaktadır. Lokma dağıtma işi içinizden geldiği zamanlarda da yapılmaktadır.

Bornova Lokma Firması

Bornova lokma firması profesyonel hizmet veren usta ve ekibi ile lezzetli lokmalar yapmaktadır. Ekibimiz içerisinde bulunan herkes firmamız bünyesinde güvenceli ve maaşlı çalışmaktadır. firmamız günübirlik çalışan kişiler ile yan yana gelmemektedir.

Bornova lokma firması sağlık ve hijyen koşullarına uygun ortamlarda lokma dökümü ve dağıtımı yapmaktadır. Gerek ekibimizin çalışma kıyafetleri ile gerekse de çalışma araç gereçlerimiz ile her anlamda sağlıklı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Bornova lokma firması lokma yapmak için kullandığı malzemeleri özenle seçmektedir. Kullandığımız her ürün sağlık bakanlığı onaylıdır. Güvendiğimiz ve bildiğimiz markaların birinci kalite ürünlerini tercih etmekteyiz. Gelenek ve göreneklere uygun olarak lokmalar dökülür ve dağıtılır.

Bornova Lokma Fiyatı

Bornova lokma fiyatı kişi sayısı esas alınarak belirlenmektedir. Kişi sayısının az veya çok olması durumunda fiyatlarımızda değişiklik olmaktadır. Kişi sayısının yanı sıra fiyatlarımız başka unsurlardan da etkilenmektedir.

Bornova lokma fiyatı lokma yapmak için kullandığımız malzeme oranından da etkilenmektedir. Elbette yüz kişilik lokmaya konulan malzeme ile iki yüz kişilik lokmaya konulan lokma malzemesi aynı değildir.

Bornova lokma fiyatı hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Kayahan İzmir lokma firmamız sizlere merak ettiğiniz bütün konular hakkında yardımcı olabilmektedir.


Bornova Lokma Bornova Lokma