Kayahan İzmir Lokma Firması

Kayahan İzmir Lokma Firması

Kayahan İzmir lokma firması fırıncılık mesleği içinde doğru. Önce hamur ile yoğrulan Kayahan Usta etrafında oluşan istek olarak lokma yapımı ve dökümüne başladı. Zamanla profesyonel lokma firması, Kayahan İzmir lokmayı kurdu.

2000 ‘li yıllardan günümüze Kayahan lokma, İzmir, Manisa, Aydın, Balıkesir’in hemen, hemen tüm sokaklarında lokma dağıtımı hizmeti yaptı.

Kayahan Lokma Misyonu

Kayahan İzmir lokma olarak misyonumuzu mesleğe, sağlık ve damakta kalıcı tat kazandırmak olarak belirledik.

Gıda sektörünün önceliği elbette sağlık olmalıdır. İzmir lokma, un, şeker, yağ ham maddesinden üretildiğinden, bu üç ürün de genetiği ile oynanan ürünler olabilmektedir. Mısır özü şurubu tatlandırıcı olarak kullanıldığında ölümcül sağlık sorunlarına neden olabilmektedir.

Sorumluluğuna misyonuna sahip çıkmayan lokmacı, sadece para kazanmak için aynı yağı defalarca kullanarak kanserojen halde İzmir lokması diye dağıtabilmektedir. Mısır özü şekerinden yapılmış GDO lu şerbeti tatlı diye onlarca insana ikram edebilmektedir.

Misyonumuza sahip çıkmak sağlıklı ürün ve sağlıklı hizmet kadar sektörümüze musallat olan merdiven altı, korsanlara karşı insanları bilgilendirmektir. Her fırsatı bilgilendirmek için değerlendirmektir.

Kayahan Lokma Vizyonu

Kayahan lokmanın vizyonu Önce İzmir de sonra Ege de Kayahan lokmanın her bir insan tarafından tadılmasını sağlamaktır. Kayahan lokmayı sadece Ege değil Türkiye lokma firması haline getirmek, Türkiye tadını yaratmaktır.

Kayahan lokma vizyonu doğrultusunda emin adımlarla yürümektedir. 2017 üç aylarında Turkcell Kayahan lokma birlikteliği ile başta İstanbul, Ankara, Konya olmak üzere tüm Türkiye şehirlerinde Kayahan lokma hizmeti verilmiştir. Bu başlangıç bu lezzet tadılması için muazzam olmuştur.

Kayahan Lokma Ekibi

Kayahan lokma bir kişi ile, Kayahan usta ile başladı. Kısa süre için de yeni elemanlar ile büyümeye başladı. Hayati sağlık sorunları olmayan ekip kalıcı, meslekten, sigortalı ve kurumsal olarak hizmet vermektedir. Kayahan lokma ucuz iş gücü sömürüsüne dayanan gündelikçi personel çalıştırmaz. Bünyesinde mesleği bilen sigortalı personeli hizmet verir.

Kayahan İzmir lokma hizmet veren ekibi ile birlikte, lokmasını tadan tüm yurttaşların duası, gönlü ile yeni tat ve yeni lezzet demeye devam etmektedir.

 


Kayahan İzmir Lokma Firması Kayahan İzmir Lokma Firması